Nagy örömmel és büszkeséggel osztjuk meg a hírt, hogy óvodánk másodszorra is elnyerte az „Állatbarát Óvoda” címet. Kiemelten fontos számunkra, hogy a gyermekeink már ebben az életkorban megtanulják az állatok szeretetét, tiszteletét, felelős gondoskodást és a természet védelmét.
Az elismerés megerősít bennünket abban, hogy jó úton járunk és a jövőben is sok élménnyel, programmal és szeretettel formájuk óvodásaink állatok iránti érzékenységét.